Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, nëpërmjet një përgjigje në Instagram ka treguar së është duke punuar për albumin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ndër të tjera ka zbuluar po ashtu se pas karantinës me padurim pret publikimin e priekteve të reja muzikore.

Ndryshe Kida është një prej emrave tëestradëse cila rreth vetes ka mbledhur një numër të madh fansash dhe vazhdon të jetë e preferuata e tyre që nga dita e parë./Lajmi.net/