Ylli 40 vjeçar mbajti në krahë vajzën e saj të vogël ku vogëlushja mund të shihej duke qeshur me gëzim, transmeton lajmi.net.

Çhicago mund të shihej duke qëndruar para Kim ndërsa dyshja shijuan një ditë jashtë në një vend luksoz.

‘Binjaku im përgjithmonë!’, shkroi  në mbishkrimin e postimit. Kim ndan katër fëmijët e saj North, shtatë, Saint, pesë, Chicago, tre dhe Psalmin, një, me burrin Kanye West.

Postimet e saj të fundit vijnë vetëm një ditë pasi ajo ndoqi hapat e Kanye dhe hyri për herë të parë në listën e miliarderëve Forbes.

Kim u rendit në vendin e 2674-të me një vlerë neto prej rreth 1 miliard dollarësh ndërsa Kanye ishte para saj në 1750-të pasi thuhet se vlen rreth 1.8 miliardë dollarë. Para se Kim të futej në listë motra e saj e vogël Kylie Jenner, 23-vjeçarja u rendit në vitin 2019./Lajmi.net/