Këngëtari i është nënshtruar një operimi në zemër javën e kaluar, dhe kishte vendosur stenda, por rikuperimi i tij ishte i shpejt, shkruan lajmi.net.

Ditën e djeshme me rastin e festës së Kurban Bajramit, ishte djali i Danit, Andi, ai i cili përmes një postimi të ndarë në Facebook tregoi më shumë për gjendjen momentale të të atit.

“Me babanë bashkë po dalim për një kafe, ju përshëndesim”, ka qenë përshkrimi krahas postimit të publikuar. /Lajmi.net/