Anxhelina Hadërgjonaj ka publikuar një imazh provokues në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq shumë provokuese, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një fustan shumë të shkurtër, me të cilin kishte vënë në pah linjat seksi trupore.

Ajo po voziste veturën kurse mbishkrimi që ia la fotos është “mos pini dhe vozisni”.

Për ndryshe, Anxhelinën ka kohë që nuk e kemi parë aktive në skenën muzikore, por ka paralajmëruar rikthimin pas kësaj pauze. /Lajmi.net/