Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot Imri Demelezi, zëvendësministër në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media.

“Kurti, me këtë rast, i ka uruar Demelezit punë të mbarë dhe suksese të vazhdueshme”, thuhet në njoftim.

/Epoka e re/

 

The post Kurti emëron Imri Demelezin zëvendësministër të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural appeared first on Epoka e Re.