Kylie Jenner gjatë ditës së sotme u shfaq e veshur me një fustan shumë të ngushtë i cili i vinte në pah format trupore, shkruan lajmi.net.

Pranë fotos së postuar ajo ka pranuar komente të shumta pozitive e më pas nuk ndaloi dhe erdhi me poza të reja me po të njëjtin fustan.

View this post on Instagram

hi

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 30, 2020 at 12:23pm PDT

Kylie kësaj radhe vendosi të pozoi nga prapa dhe dukej tejet seksi. Ajo njihet edhe si një femër tejet e suksesshme në biznes andaj edhe ndiqet nga një numër i madh i njerzëzve.

Megjithatë pavarësisht kësaj, Kylie Jenner merr vëmendjen më shumë me fotot e tilla ku shfaqet provokuese./Lajmi.net/