Lampard
dëshiron që në afatin kalimtar Chelsea të hap arkën dhe të blejë një lojtar me
emër

Pas
largimit të Eden Hazard, sipas Frank lampard, Chelsea humbi shumë dhe për të
mbuluar boshllëkun e lënë nga belgu, duhet të blejnë në janar.

Blutë
e Londrës ishin të dënuar deri në këtë afat, por tani janë të lirë të afrojnë kë
të donë.

Lampard
thotë se Chelsea humbi një ndër më të mirët në histori të klubit, Eden Hazrd, dhe
për këtë, sidomos pas fitores së vështirë në FA Cup kundër Hull, patjetër duhet
të përforcojnë skuadrën. /Gazeta Express/