Moderatorja Leila Kraja e ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zbuluar format trupore në veshjen e zezë e transparente.

“Natën e mirë” ka shkruar ajo pranë fotografisë të cilën në Instagram e ka publikuar në orët e vona të natës.

Leila është aktive në këtë rrjet social dhe publikon shpesh foto të tilla./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Night

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on Nov 20, 2019 at 2:09pm PST