Leonita ditën e të dashuruarve po e kalon së bashku me burrin dhe vajzën e saj Ayanën, shkruan lajmi.net.

Bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit, ka publikuar së fundmi një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet duke bërë një shëti me më të dashurit e saj.

Ajo kishte lënë edhe këtë mbishkrim ‘Dashuri’ ku i shkroi edhe inicialet e bashkëshortit dhe vajzës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Love🧡👨‍👩‍👧 G&A @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on Feb 14, 2020 at 3:40am PST