Lindsey Pelas njihet për pozat e saj provokuese që sjell në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E disa të tilla nuk kanë munguar as së fundmi ku biondina seksi shfaqej tejet e ‘zjarrtë’.

E veshur me një fustan me ngjyrë të verdhë ajo mori vëmendjen e ndjekësve të shumtë në Instagram.

Lindsey kishte marrë disa poza në të cilat vinte në pah format e përkryera trupore. Komentet e shumta të ndjekësve dhe fansave të ‘flaktë’ nuk kanë munguar./Lajmi.net/