Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, sot feston ditëlindjen e 38-të, shkruan lajmi.net.

Në minutat e para të kësaj dite, ai pranoi befasinë më të bukur nga bashkëshortja, Marina Vjollca, e cila u kujdes që dekori dhe torta të ishin speciale.

Ndërsa, të shumta ishin urimet që shkuan në adresë të tij, si nga fansat, ashtu edhe nga miqtë e bashkëpunëtorët.

Kunata e tij, moderatorja Luana Vjollca e uroi duke publikuar një video nga një performancë e tyre e përbashkët.

“Urime ditëlindjen binjaku im”, janë fjalët që Luana ia ka lënë videos. /Lajmi.net/