Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, e ka marrë edhe njëherë vëmendjen në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan nate, ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve në Instagram.

Me lëvizjet që bënte Luana dukej akoma më seksi dhe duket sikur nuk ka veshur fare sytjena.

Ajo njihet si një ndër emrat estradës e cila përveç me emisionin e saj punon shumë edhe për projekte të reja muzikore dhe bashkëpunimet po i shkojnë mjaft mirë.

Luana njihet edhe për format trupore andaj emri i saj ka arsye për tu lakuar shpesh nëpër media rozë./Lajmi.net/