Lyrical Son është një baba dhe një bashkëshort shumë i përkushtuar për familjen kjo vërehet edhe në postimet që artisti bën në rrejte sociale, shkruan lajmi.net.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Gresa sot mbushin pesë vite martesë dhe për këtë përvjetor Festimi i ka kushtuar disa fjalë në Instagram gruas së tij.

“Urime 5 vjet martesë zemër! Ishalla don Zoti të jemi me shëndet e gjithmonë bashkë! Të don iKuqi” kishte shkruar Lyrical Son në postimin ku shihet bashkë me Gresën. /Lajmi.net/