Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, vitet e kaluara shijonte pushimet luksoze me Getoar Selimin, shkruan lajmi.net.

Mirëpo sivjet duket se akoma nuk kanë zgjedhur vendin e tyre të preferuar dhe duket se e gjithë kjo si pasojë e pandemisë.

Megjithatë duket se nuk do të shkojë larg pasi Marina qenka përmalluar për pushime dhe i ka kujtuar ato në Honolulu.

“Une me mend jam ne Honolulu, po ju?”, ka shkruar Marina pranë postimit./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Une me mend jam ne Honolulu, po ju?🤪

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on Jun 30, 2020 at 12:03pm PDT