Paulo Dybala është rikthyer dhe e ka bërë në mënyrën më të mirë, duke shënuar një gol siç është edhe në stilin e tij.

Juventusi kryesonte 1-0 ndaj Napolit me golin e Ronaldos por argjentinasi arriti të dyfishonte rezultatin i hedhur në fushë në pjesën e dytë.

Argjentinasi vinte pas një dëmtimi të gjatë dhe këtë sezon ka qenë fantazmë. Por, edhe nga polemikat për përjashtimin pas festës së bërë në shtëpinë e McKennie.