Mesazhi i ‘Intelektualëve’ për Dritën para ndeshjes së madhe me Legia Varshavën


Sport


Gazeta Express

24/09/2020 17:46

Drita sot luan në fazën e tretë kualifikuese të Ligës së Evropës.

Ndeshja fillon në ora 20:30 dhe zhvillohet në stadiumin e njohur “Armata Polake”.

Pak orë para ndeshjes, tifogrupi i Dritës, “Intelektualët” i kanë dërguar mesazh skuadrës së zemrës.

Ata besojnë se kampionia e Kosovës “do të luftojë deri në fund për t’i nderuar”.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2024424581021277&id=369872963143122