Javë më parë u raportua se Fero dhe Genta po sillnin një duet muzikor po pa dhënë detaje, shkruan lajmi.net.

Aludimet për një bashkëpunim i nxiti një fotografi e tyre së bashku pasi edhe dy artistët vijnë nga i njejti qytet.

Ditën e sotme, “Prive” ka bërë me dije se kënga tashmë është gati e madje është xhiruar edhe klipi dhe se publikimi i projektit tanimë është çështje ditësh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)