Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa, do të mbajë sot konferencë për media para objektit të MBPZhR-së, rr. “Ukshin Hoti”, kompleksi “Ramiz Sadiku” në Prishtinë, në orën 11:00.

The post Ministri i Bujqësisë sot mban konferencë për media appeared first on Epoka e Re.