Modelja e famshme, Lindsey Pelas, e ka ngacmuar edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve të shumtë, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një video në të cilën vuri në fokus të veçantë format trupore.

Lindsey njihet për trupin bombastik të cilin asnjëherë nuk ngurron që ta zbuloj para ndjekësve në Instagram.

Modelja shumicën e kohës provokon me gjoksin dhe njësoj ka vepruar edhe tani./Lajmi.net/