Prezantuesja dhe modelja e njohur amerikane, Ashley Graham po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte së fundi e ftuar në një intervistë tek Ellen DeGeneres, ku foli rreth jetës profesionale dhe asaj private.

E pyetur rreth gjinisë së foshnjës që po pret, Ashley me shumë entuziazëm u përgjigj “është djalë”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

It’s a … @theellenshow

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on Nov 7, 2019 at 10:59am PST