Morena Taraku para pak minutave ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, dhe pamja e saj ka befasuar të gjithë ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Jemi mësuar të shohim këngëtaren si brunte, ajo ka befasuar me ndryshimin Morena është bërë një biondinë dhe në postimin e bërë artistja pyet ndjekësit se cila pamje j’u pëlqen më shumë.

Kujtojmë, se para pak jave Morena u kthye në skenën e muzikës shqiptare me këngën ‘Swag’ pas një pauze të gjatë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

BLONDE OR BRUNETTE 🤷🏽‍♀️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on Aug 12, 2019 at 7:11am PDT