Këngëtarja e njohur Morena Taraku duket se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Artistja, e cila këtë vit ka qenë më aktive në muzikë, ka postuar një Instastory prej ku shihet të jetë në studio muzikore dhe kjo na la të kuptojmë se ajo po përgatitet për një projekt të ri.

Projekti i fundit muzikor nga Morena është “Alexander”, i cili u pëlqye nga fansat e saj mjaft shumë./Lajmi.net/