Ndër emrat më të njohur të muzikës shqiptare janë edhe vëllezërit Mozzik dhe Getinjo, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ata bënë të ditur përmes rrjeteve sociale se kanë gati projektin e ri muzikor të titulluar “El Chapo”.

Me tekst nga vetë Mozzik dhe Getinjo, muzika dhe produksioni nga Rzon, kënga po mer mijëra klikim vetëm pak minuta nga publikimi./Lajmi.net/