Klipi, i cili u publikua të hënën, tregon disa nga momentet e rëndësishme familjare që janë dokumentuar nga E!, për 19 sezone, shkruan Daily Mail.

Gjithashtu ngacmon një dramë të ardhshme, pasi fansat marrin një pamje të shkurtër në betejën e Kim Kardashian për të shpëtuar martesën e saj gjashtë-vjeçare me Kanye West, transmeton lajmi.net.

“Ndihem si një dështake”, Kim u thotë me lot anëtarëve të familjes ndërsa mposhtet nga emocionet.

Pak më shumë është treguar teksa Kim shihet e rrethuar nga anëtarët e saj më të ngushtë të familjes, teksa unaza e martesës është ende në dorën e saj të majtë.

Në dhomë me Kim është Kendall, 25, e cila është gjithashtu e përlotur ndërsa dëgjon motrën e saj më të madhe duke hapur zemrën.

Në fillim të këtij viti u raportua se Kim, 40 vjeç, do të diskutonte mbi fundin e martesës së saj në E saj!, ku tregojnë se Kanye ishte ‘më pak se i emocionuar’ për detajet që do të transmetoheshin.

Kim dhe Kanye të cilët kanë North, Saint, Chicago, dhe Psalm së bashku, kishin qenë në këshillim martese para se Kim të kërkonte divorc muajin e kaluar./Lajmi.net/