Nicole Scherzinger është duke qëndruar ende atje dhe po publikon postime në rrjete sociale, transmeton lajmi.net.

Ditën e djeshme, 42 vjeçarja publikoi video e shtrirë në plazh ku vuri në pah linjat e bukura trupore.

Në bikine me ngjyrë rozë, Nicole shtrihej në rërë gjatë fotosesionit të improvizuar dhe merrte poza.

Ndryshe, këngëtarja me anë të videove dhe fotografive që ka publikuar është shfaqur e lumtur pranë të dashurit Thom Evans./Lajmi.net/