Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita, po e shijojnë çdo moment të rritjes së djalit të tyre, shkruan lajmi.net.

Disa nga momentet më të bukura çifti po i ndajnë nëpërmjet fotografive e videove edhe me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

View this post on Instagram

Zërit si intereson sa koncerte i ka babi ❤

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Aug 13, 2019 at 11:22am PDT

Së fundmi ishte reperi Gjiko ai i cili e ka publikuar një imazh me djalin, Zërin dhe shihet duke i ndihmuar t’i rregullojë lodrat.

“Zërit si intereson sa koncerte i ka babi 😩❤”, shkruan ndër të tjera reperi./Lajmi.net/