Reperi Noizy ka njoftuar fansat që nesër planifikon ta lansojë projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Nuk je bad”, mban titullin kënga e re e Noizyt, të cilës do t’ia shoqërojë edhe videoklipin, ndërsa për fansat solli një pjesë të saj.

Në videon që e postoi në Instagram, Noizy tha se kjo këngë do të publikohet nëse në atë postim bëhen 27 mijë komente.

“27.000 komente dhe kjo del neser 27/03 #NUKJEBAD #EPOKA #OTR“, ka shkruar reperi.

Për ndryshe, Noizy gjatë kësaj kohe po qëndron i mbyllur në shtëpi, nga e cila sjell vazhdimisht pamje. /Lajmi.net/