Neymar
mund të jetë jashtë edhe për ndeshjen me Dortmundin

Thomas
Tuchel nuk ka konfirmuar nëse lojtari ka lënë prapa shqetësimet dhe është gati
për lojë.

Ai
ende nuk e di nëse Neymar Junior do të luajë kundër Borussia Dortmund në Ligën
e Kampionëve.

“S’mund
të ju them sot|, tha Tuchel për Canal+ kur u pyet nëse mund të konfirmojë se
Neymar është gati për lojë.

“Duhet
të presim deri në stërvitjen e nesërme. Duhet t’i shikojmë të gjithë nesër”.
/Gazeta Express/