Pamela Anderson është një prej emrave shumë të komentuar ndër vite, shkruan lajmi.net.

Tani edhe pse ka kaluar kohë prej kur ajo është në ekran, biondja seksi vazhdon të jetë aktive dhe madje tejet atraktive në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pamela Anderson (@pamelaanderson)

Atraktive u shfaq edhe nëpërmjet një postimi të fundit ku tregon këmbët seksi derisa nuk harron ta vendos maskën dhe sugjeron edhe të tjerët të veprojnë njësoj.

“Vendoseni maskën”, ka shkruar ndër të tjera Anderson./Lajmi.net/