Vesa Smolica ishte një nga të ftuarat e kësaj jave në emisionin ‘Mirage’,shkruan lajmi.net.

Ajo flet rreth këngës së saj të fundit ‘Mbret i tradhtisë’ dhe shumë çka tjetër lidhur me jetën profesionale.

Këngëtarja e cila njihet për një vokal potent, ka paralajmëruar gjatë emisionit një rikthim në festivale muzikore, duke përfshirë këtu edhe atë të ‘Këngës Magjike’ dhe ‘Festivalit të RTSH-së’.

Për të mësuar më shumë të reja nga Vesa Smolica klikoni në videon e më poshtme ku mund ta gjeni të plotë intervistën e saj. /Lajmi.net/