Eros Grezda dhe Oriola Marashi kanë qenë çifti më i komentuar së fundmi në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Lidhja e tyre, zërat për ndarje e më pas pushimet në Turqi ishin vetëm disa nga arsyet.

Nga atje dyshja publikonin imazhe të ndryshme me të cilat tregonin se marrëdhënia e tyre është duke shkuar mjaft mirë.

E tash kur pushimet kanë përfunduar e dyshja janë kthyer në shtëpi Erosi na ka prezantuar me shtëpinë e tij luksoze.

Teksa po relaksohet ai po e dëgjon një nga projektet muzikore të shkëputura nga albumi i ri i Mozzik./Lajmi.net/