Janë
publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brest dhe Paris Saint-Germain

Sulmuesi
i talentuar, Kylian Mbappe, nuk është grumbulluar për këtë ndeshje dhe nuk
dihet arsyeja e vërtetë, ani pse nuk është raportuar për ndonjë lëndim dhe
madje është ftuar edhe nga Franca.

Nga
minuta e parë nuk luan as Mauro Icardi – kurse Sarabia, Cavani dhe Di María
startojnë në sulm.

Brest:

PSG: Keylor Navas; Dagba, Thiago Silva, Diallo, Kurzawa; Verratti, Gueye, Draxler; Sarabia, Cavani, Di María.

The post PSG pa Mbappen dhe Neymarin, por me Cavanin, Sarabian dhe Di Marian appeared first on Gazeta Express.