Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan lajmi.net.

Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila shihet me barkun e fryrë dhe shkroi “Së shpejti, baba 2.0”.

Vig pranoi shumë urime nga kolegët dhe të afërmit e tij për këtë lajm të këndshëm. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Soon… i'll be Papi 2.0 @ena.bardibeauty 🙃😍

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on May 23, 2020 at 10:52am PDT