Një nga sportistët më të mirë në botë ka fanse një nga këngëtaret më të mira në botë, shkruan lajmi.net.

Simpatia e Rihannës për basketbollistin e Lakers Lebron James është një gjë që dihet tashmë.

Autorja e hitit ‘Diamonds’ jo rrallë herë ka shkuar në ndeshjet e tij për ta përkrahur nga afër 34 vjeçarin Lebron.

Dhe ajo tashmë ka koleksionuar disa fanella të klubeve ku Lebron ka luajtur. /Lajmi.net/