Rina vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj foto apo video nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Së fundmi ajo solli disa pamje ku bëri të ditur se ka udhëtuar drejt Turqisë për të festuar ditëlindjen e saj para kohe.

Teksa nuk la anash as paraqitjet provokuese me rrobat e ngjitura pas trupit që theksonin linjat trupore për të cilat njihet mjaft shumë./Lajmi.net/