Disa ditë më parë këngëtarja shqiptare, Rina Balaj, paralajmëroi një këngë të ‘zjarrtë’, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Kurse tashmë duket se ajo ka përfunduar një këngë të ‘zjarrtë’ dhe është duke xhiruar klipin muzikor, e cila do të jetë pjesë e albumit të cilin sipas saj do ta publikoj gjatë vitit 2021.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Rina gjithashtu kishte kërkuar ndihmën e fansave të saj për titullin e albumit.

“Kam përfunduar një këngë e cila do të jetë pjesë e albumit për vitin 2021, më dhuroni ide për emrin e albumit”, shkroi Rina në Instastory./Lajmi.net/