Ronaldo, Dybala, Suarez – rrëfehet Moratti!


Instant


Gazeta Express

18/05/2020 22:03

Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala, Luis Suarez, janë disa nga emrat e mëdhenj të futboillit që kanë mundur ta veshin fanellën e Interit.

Teksa
ka treguar disa herë se si CR7 ka mundur të shkojë në Inter, ish presidenti i
klubit, Massimo Moratti, tani ka folur edhe për Paulo Dybalan dhe Luis Suarezin.

“[Luis]
Suarezin ma rekomanduan, por ishte shumë i shtrenjtën. [Erick] Thohir ma
rekomandoi Dybalan kur ai ishte ende te Palermo. Ai është lojtar që më pëlqen
shumë, ai ka gjithçka për t’i bërë për vete njerëzit”, u shpreh Moratti.
/Gazeta Express/