Rovena Dilo pas një pauze të shkurtër pritet të rikthehet para publikut më një projekt të ri muzikor këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, shkruan lajmi.net.

Artistja ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram me anë të cilës bënë të ditur se projekti i ri do jetë një baladë në bashkëpunim me Adrian Hila.

“Së shpejti, Gati projekti i ri muzikor në bashkpunim me Adrian Hila dhe videoproduksion nga Altin Celmeta. Një baladë me motive ballkanike shumë ndryshe nga të tjerat” kishte shkruar Dilo. /Lajmi.net/