Një ndër çiftet më të dashur të estradës Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu sot festojnë përvjetorin, ndërsa mësohet ky është viti i 12 i martesës së tyre, shkruan lajmi.net.

Ndër urimet më të para i bënë Nera dhe Sabriu duke publikuar një imazh mjaft romantik të djalit të tyre me Arianën.

Të njejtën fotografi publikoi edhe Sabri Fejzullahu ku uroi çiftin e lumtur me fjalët më të ëmbla./Lajmi.net/