Sean Penn është martuar me të dashurën e tij Leila George, sipas një miku të yllit të Hollivudit, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Aktori i Milk, 59 vjeç, lidhi kurorën me aktoren 28-vjeçare në një ceremoni sekrete pas katër viteve romancë, zbuloi në Twitter gruaja e producentit Mike Medavoy, Irena.

Nw postimin e bërë në Instagram, Irena shkroi: Ne jemi shumë të lumtur për  martesën e Leila George dhe Sean Penn. Ne ju duam.

Aktori i njohur më parë ishte martuar me Robin Wright dhe Madonna. /Lajmi.net/