Gerta Shino ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli për të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Ajo tregoi se shumë shpejt do të martohet me partnerin e saj, Florentin dhe zbuloi nëse planifikon të bëjë dasmë.

Po ashtu, ajo kujtoi edhe kohën kur mori pjesë në “Big Brother”, me këtë rast tregoi se si e arriti famën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Gertës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/