Stresi ka bashkëpunuar me këngëtaren Albora për këngën më të re, shkruan lajmi.net.

‘Kujtimet’ titullohet projekti i cili është i kompletuar edhe nga ana vizuale. Teksti është i shkruar nga vetë reperi dhe Petro Xhori, ndërsa muzika është e punuar nga Irkenc Hyka.

“E kam shijuar çdo moment të përgatitjes së kësaj kënge dhe besoj se këtë do ta shikoni edhe vet”, ka shkruar këngëtarja në një publikim në Instagram duke i falënderuar të gjithë bashkëpunëtoret.

Ndërsa sa i përket Stresit, është shprehur: “Dhe i fundit, por jo më pak i rëndësishëm, faleminderit Stresi. Kam nderin më të madh të jem në një projekt bashkë me ty”. /Lajmi.net/