Ashtu sikurse të gjithë artistët e tjerë, edhe Stresi tash e një vit është pasiv me koncerte, shkruan lajmi.net.

Por, pavarësisht kësaj, ai nuk u ndal për projektet e reja muzikore, për të cilat ka punuar shumë.

Përmes një postimi në Instagram, reperi tregoi se në cilin vend do ta bëjë promovimin e albumit “Archimed”.

“Po, në qytetin e Londrës, ku do të promovohet “Archimed”, ka shkruar Stresi.

Kënga e fundit e Stresit titullohet “Mahallë” dhe vjen në bashkëpunim me reperin Stresi. /Lajmi.net/