Aktorja e njohur turke, Meyrem Uzerli, i ka hapur arkivat për ta ndarë me ndjekësit një foto nga e kaluara, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar në Instagram një imazh të realizuar para 25 vitesh dhe një tjetër të realizuar sot.

Nëse i analizon dy fotografitë nuk duket dallim i madh ani pse janë shumë vite që kanë kaluar.

“19952020 🕰, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

1995🖇2020 🕰

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on Aug 2, 2020 at 12:44am PDT