Tayna dhe Flori nuk ka shumë ditë që publikuan projektin “Magdalena”, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e tyre u realizua me videoklip në të cilin Tayna u shfaq joshëse me veshjet që kishte zgjedhur.

Përmes një postimi në historinë e saj në profilin zyrtar në Instagram, këngëtarja falënderoi bashkëpunëtorët në projektin e ri.

“Magdalena”, ka arritur 2.3 milionë shikime në YouTube dhe Tayna sigurisht se i është gëzuar këtij suksesi.

“Flori Mumajesi gjithmonë kënaqësi të punoj me një artist si puna jote e pastaj normal rezultati dihet 2,3 milionë and of course dhe best Cricket Music”, ka shkruar Tayna./Lajmi.net/