Me ardhjen e trajneri të ri, Koldian Duron në Feronikel, gjërat si duket po ndryshojnë.

Tekniku nga Shqipëria ka ftuar në ekipin e parë tre futbollistët nga kategoria e juniorëve, bëhet fjalë për Drinor Morina, Sokol Kiqina dhe Albion Shurdhiqi, shkruan IndeksOnline

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi i Niklit, ku përmes një postimi në “Facebook” i ka njoftuar tifozët për angazhimine futbollistëve junior në skuadrën A.