Vazhdon spektakli në ‘Olimpico’, Roma sërish në epërsi


Futboll


Gazeta Express

18/10/2020 22:22

Roma e ka kthyer sërish epërsinë ndaj Beneventos në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Olimpico’.

Pak minuta pasi Gianluca Lapadula barazoi gjithçka, vendasit reaguan me anë të Jordan Veretout, që nga pika e bardhë nuk gaboi dhe në minutën e 69’ shënoi për 3-2, raporton Gazeta Express.