Janë
pu8blikaur formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Arsenal

Granit Xhaka vazhdon të mungojë për Arsenalin, pas përplasjes me tifozë javë më parë, raporton Gazeta Express.

Unai Emery nuk i beson as Shkodran Mustafit, që e ka lënë sërish në shtëpi.

Leicester City:

Arsenal: