Verona
është duke e mposhtur 1-0 Interin në stadiumin “Giuseppe Meazza”

Ishte
Valerio Verre ai që realizoi për 0-1 nga penalltia në minutën e 19-të, raporton
Gazeta Express.

Penalltia u shkaktuar nga kapiteni, Sami Handanovic, por nuk u shikua VAR-i dhe sigurisht se do të ngjallë debat.