Bella Hadid kishte filluar të merrej me modelizëm në ende pa u futur në të 20-tat, dhe sot ajo gëzon reputacion në këtë industri, shkruan lajmi.net.

‘Kunata’ e këngëtares Dua Lipa, është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku shënon aktivitet të madh me postime nga më të ndryshmet.

Ajo gjatë orëve të vona të natës ka publikuar disa imazhe para një pasqyre me një veshje transparente e cila i zbulon pjesët intime të saj. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Flower child💛

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on Jun 28, 2020 at 1:58pm PDT